Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Tychy - sprawdź miejscowy plan miasta Tychy

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w mieście Tychy? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Tychy.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Tychy.

MPZP Tychy
Mapa MPZP miasta Tychy

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego miasta Tychy. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Tychach.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Tychy

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu miasta Tychy i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Tychy prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Tychów. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu miasta Tychy.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w mieście Tychy i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Tychy obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP miasta Tychy z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Tychów

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Tychów

0

136 planów zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w mieście Tychy, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Tychy, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

3216 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Tychów.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego miasta Tychy - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w mieście Tychy z podziałem na lata

Rejestr MPZP Tychy

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Tychy. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Obwieszczenie Rady Miasta Tychy z dnia 9 lutego 2023 r. w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Towarowej, Cielmickiej i doliny rzeki Gostyni w TychachObwieszczenie9-2-2023
Uchwała nr XLVII/880/23 Rady Miasta Tychy z dnia 9 lutego 2023 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedli H i Ł pomiędzy ulicami: Stoczniowców’70, Harcerską, Żwakowską, al. Bielską oraz Parkiem Jaworek w TychachXLVII/880/239-2-2023
Uchwała nr XLIV/832/22 Rady Miasta Tychy z dnia 27 października 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedla N pomiędzy al. Piłsudskiego, ul. Dmowskiego i ul. Nałkowskiej w TychachXLIV/832/2227-10-2022
Uchwała nr XLIV/833/22 Rady Miasta Tychy z dnia 27 października 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach – etap VXLIV/833/2227-10-2022
Uchwała nr XLIII/809/22 Rady Miasta Tychy z dnia 29 września 2022 r. w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Towarowej, Cielmickiej i doliny rzeki Gostyni w TychachXLIII/809/2229-9-2022
Uchwała nr XLIII/808/22 Rady Miasta Tychy z dnia 29 września 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Osiedla C w rejonie ulic: Harcerskiej, Cienistej, Alei Niepodległości, Grota-Roweckiego i linii kolejowej w TychachXLIII/808/2229-9-2022

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Tychach?

Za prowadzenie rejestru MPZP Tychy odpowiada prezydent miasta Tychy. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Tychy nie obowiązuje, to urząd miasta Tychy wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Tychach została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w mieście Tychy z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w mieście Tychy na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Tychów. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny miasta Tychy!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Tychy